Masz pytanie?

Napisz:
biuro@adex-pphu.pl

lub zadzwoń
tel. 600 253 288
tel. 512 706 997

Rękawiczki winylowe EMKA MEDICAL

Mimo, że towarzyszy nam nieustanny rozwój technologiczny, to skuteczność niektórych czynności zawsze uzależniona będzie od manualnych zdolności i użycia rąk. W takich sytuacjach bardzo często nasze dłonie narażone są na kontakt z niebezpiecznymi substancjami pochodzenia syntetycznego (środki czystości, oleje przemysłowe, farby itp.), a także naturalnego (np. krew czy różnego rodzaju wydzieliny). Warto wówczas zadbać o odpowiednie zabezpieczenie dłoni przed potencjalnym zakażeniem bądź zwyczajnym zabrudzeniem, do czego doskonale nadają się bezpudrowe rękawice z winylu profesjonalnej marki Emka Medical.

Zalety rękawiczek winylowych bezpudrowych:

  • szerokie spektrum zastosowania,
  • dobrze chronią przed ryzykiem niewielkich skaleczeń, otarć i urazów o podłożu mechanicznym,
  • idealne przy uczuleniach na lateks czy skrobię kukurydzianą, bowiem nie zawierają tych substancji,
  • brak niepożądanych reakcji w kontakcie z tłuszczami, smarami oraz olejami,
  • pełna gama rozmiarów:  S, M
  • pasują na obie dłonie,
  • niewielki koszt jednostkowy przy 100 szt. w wygodnym opakowaniu-dozowniku.

Emka Medical rękawiczki winylowe bezpudrowe – to świetne rozwiązanie w zakresie ochrony dłoni podczas wykonywania wielu czynności i zadań. Począwszy od prac domowych związanych z myciem naczyń oraz czyszczeniem różnych powierzchni, poprzez prace w otoczeniu syntetycznych olejów czy smarów (np. w warsztacie), a skończywszy na specjalistycznych czynnościach w ramach diagnostyki medycznej. Środowisko gastronomii i kontakt z żywnością, to kolejny obszar, w jakim sprawdzi się produkt marki Emka Medical. Rękawiczki winylowe bezpudrowe doskonale chronią przed mechanicznym uszkodzeniem naskórka, trudnozmywalnymi zabrudzeniami, a także potencjalnymi podrażnieniami skóry dłoni w kontakcie z różnymi środkami i substancjami dezynfekującymi.

Rękawiczki spełniają normy:

Medyczne 93/42/EEC
PPE 2016/425
Klasa I EN 455
Kategoria III EN 374, EN 420

Rękawiczki Winylowe Bezpudrowe Emka Medical- 100 sztuk(1) Rękawiczki Winylowe Bezpudrowe Emka Medical- 100 sztukComments are closed.